Orfama İlaç AŞ

Hakkımızda

Atasam ve Ata Sağlık olarak medikal sektörde 20 yılı aşkın süredir yurtiçi ve yurtdışında hizmet vermekteyiz. Bu tecrübe ve birikimimizi Orfarma ile takviye edici gıda alanına taşımış bulunmaktayız. Türkiye’nin ve dünyanın zengin doğal mirasından ilham alan ekibimiz, öncü AR-GE çalışmalarıyla yenilikçi ve yüksek kaliteli takviye edici gıdalar ile tıbbi ürünler geliştirmeyi hedeflemekte sürdürmektedir.

Şifasız hastalık yoktur; irade eksikliğinden başka. Değersiz bitki yoktur; tanınmamasından başka.

İbn-i Sina

Orfarma, “önce insan, önce sağlık” ilkesini temel prensip olarak kabul etmektedir. Bu kapsamda hedefimiz; ARGE çalışmaları ile geliştirip ve ileri teknoloji kullanarak, dünya standartlarında yüksek kalitede ürettiğimiz bitkisel bazlı,doğal ve zararlı katkı içermeyen GMP, HACCP, ISO, HALAL sertifikalı Türk Malı ürünlerimizi erişilebilir fiyatlarla halkımızın ve insanlığın kullanımına sunmaktır.

Dürüstlük, şeffaflık ve güvenilirlik temelinde sunduğu geniş ürün yelpazesiyle kullanıcıların memnuniyeti Orfarma'nın önceliğidir. Orfarma, toplum sağlığına ve kişilerin sağlıklı yaşam haklarına katkı vererek, yaşam tarzlarını da destekler.

Olmaya devlet cihânda bir nefes sıhhat gibi!

Sultan 1.Selim

Orfarma ile sağlık dolu bir geleceğe!